Belaidė apsaugos

centralė EZVIZ A1

Apsaugos sistema

Supranta žmogaus balsą ir vykdo nuotolinį skubios pagalbos iškvietimą. Lengva instaliuoti, patikimas Wi-Fi sprendimas Perduoda pavojaus signalą į mobilųjį telefoną ar kompiuterį Jungiasi su kitais įvairiais belaidžiais detektoriais ir užtikrina visapusišką apsaugą

Bevielė apsaugos sistema

EZVIZ produktai buvo sukurti jūsų pramogoms, bendravimui, saugumui. A1 palaiko ryšį su įvairais detektoriais, tokiais kaip “Wireless Open-Close” detektorius, “Wireless Immune PIR” detektorius, belaidė sirena, nuotolinis valdiklis ir tt Bazė “EZVIZ” debesyje ir įvairūs detektoriai, EZVIZ APP, A1 visapusiška apsauga jūsų namuose.

Maksimali rezoliucija: 1280×720, 25 fps tinklo perdavimo kadrų dažnis.
Perduoda pavojaus signalą į mobilųjį telefoną ar kompiuterį.
Atstumas, kuriuo bus aptiktas kitas detektorius – iki 80 metrų.
Pridedami priedai tokie kaip valdymo pultelis pavojaus signalui perduoti.
Wi-Fi, veikia be jokių laidų.
Loading...

Pavojaus signalas

Paspaudus avarinį mygtuką,

iškarto išsiunčiamas signalas į Ezviz mobiliąją programėlę,

leidžiančią nedelsiant imtis veiksmų

Visada būkite informuoti

EZVIZ išmanioji programėlė – šią nemokamą programėlę galite parsisiųsti į Android ir Iphone operacines sistemas palaikančius išmaniuosius telefonus. Programėlės pagalba galima prijungti kamerą prie “Wi-Fi” ir keisti jos nustatymus, peržiūrinėti nuotraukas, jeigu įdėta atminties kortelė – peržiūrinėti vaizdo įrašus. Nustačius judesio detekciją, programėlė siunčia pranešimą vos tik užfiksuojamas judantis objektas. Dėka EZVIZ kameroje įmontuoto mikrofono, jūs galite klausyti kas vyksta patalpoje.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Klausimai apie produktus

    Jūsų vardas

    Jūsų el. pašto adresas

    Tema

    Jūsų žinutė

    [recaptcha size:compact]