ez360 720P

Bevielė vaizdo kamera

Maks.25 fps tinklo perdavimo kadrų dažnis: prisitaikantis reguliavimas , rezoliucija 1280×720 Palaiko Wi-Fi, paprastas įdiegimas per QR kodą. Apsisukimo kampas iki 340°, matymo kampas 120° Lizdas atminties kortelėms 128GB. Video pavojaus perspėjimas mobiliame telefone ar naršyklėje

Bevielė vidaus kamera su judesio aptikimo funkcija

EZVIZ produktai buvo sukurti jūsų pramogoms, bendravimui, saugumui. Kai įdiegsite EZVIZ APP savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, “EZVIZ” įrenginiai bus prijungti prie internetinės duomenų bazės – tiesiog prijunkite įrenginius nuskaitydami QR kodą. Su EZVIZ galite pasikalbėti su savo artimaisiais, stebėti vaiko elgesį, kai esate toli, stebėti savo namus, bendrauti su augintiniais ir apsisaugoti nuo įsibrovėlių.

Maksimali rezoliucija: 1280×720, 25 fps tinklo perdavimo kadrų dažnis.
Apsisukimo kampas iki 340°, matymo kampas 120° (aukštyn 105°, žemyn 15°).
Išmani judesio detekcija.
Aukšto efektyvumo infraraudonųjų spindulų užpildymo šviesa, veikianti iki 10 metrų atstumu.
Įtaisytas mikrofonas ir garsiakalbis, palaikantis dviejų tipų garsą.
WiFi, itin paprasta konfigūracija per QR kodą.
Loading...

Pavojaus signalas

Paspaudus avarinį mygtuką,

iškarto išsiunčiamas signalas į Ezviz mobiliąją programėlę,

leidžiančią nedelsiant imtis veiksmų

Visada būkite informuoti

EZVIZ išmanioji programėlė – šią nemokamą programėlę galite parsisiųsti į Android ir Iphone operacines sistemas palaikančius išmaniuosius telefonus. Programėlės pagalba galima prijungti kamerą prie “Wi-Fi” ir keisti jos nustatymus, peržiūrinėti nuotraukas, jeigu įdėta atminties kortelė – peržiūrinėti vaizdo įrašus. Nustačius judesio detekciją, programėlė siunčia pranešimą vos tik užfiksuojamas judantis objektas. Dėka EZVIZ kameroje įmontuoto mikrofono, jūs galite klausyti kas vyksta patalpoje.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Klausimai apie produktus

    Jūsų vardas

    Jūsų el. pašto adresas

    Tema

    Jūsų žinutė

    [recaptcha size:compact]