Lengvai konfigūruojama apsaugos kamera EZVIZ C2mini

EZVIZ C2mini yra apsaugos kamera, kuria naudotis sugebės bet kas. Tam, kad ją pasijungti Jums reikės “Wi-Fi” ryšio, išmaniosios programėlės ir elektros arba USB lizdo. Parsisiųskite išmaniąją EZVIZ programėlę, kad galėtumėte stebėti tiesioginį vaizdą arba vaizdo įrašus. EZVIZ sistemos pranašumas yra tas, kad tereikia susieti išmąniąją programėlę su kamera keliais paprastais žingsniais. Po šių veiksmų galite drąsiai matyti “gyvą” vaizdą arba įrašus naudodami 3G, 4G ar “Wi-Fi” ryšį. EZVIZ C2mini turi mikrofoną ir naktinį pašvietimą iki 10 m, tad Jūs turite galimybę stebėti vaizdą visiškoje tamsoje.

Bevielė apsaugos sistema EZVIZ Alarm Starter Kit

Tai bevielės signalizacijos komplektas, kurį labai paprasta pajungti ir naudoti. EZVIZ Alarm Starter Kit pagrindinis modulis A1 jungiasi prie “Wi-Fi” ryšio ir su šiuo moduliu dar galima susinchronizuoti iki 32 skirtingų bevielių daviklių.

Siūlome rinktis iš dviejų pagrindinių daviklių – tradicinis judesio daviklis (PIR) nereaguojantis į gyvūnus ir daviklis tvirtinamas ant durų ar lango, suveikiantis kai pakeičia padėtį. Kad sistema veiktų, Jums tereikia “Wi-Fi”, išmaniosios EZVIZ programėlės ir  elektros lizdo. Įspėjamąjį pranešimą sistema Jums siųs iš karto, kai tik bus užfiksuotas judesys. Galėsite įjungti ar išjungti apsaugą namuose naudodami EZVIZ išmaniąją programėlę arba pultelį, taip pat peržiūrėti video kamerų įrašus ar tiesioginį vaizdą.

4K veiksmo kamera EZVIZ S5 plus

Ši kamera turi 12Mpx sensorių, kuris leidžia įrašyti 4K raiškos vaizdą su 25 kadrais per sekundę. Be aukštos aukštos raiškos kamera taip pat turi plataus kampo 158° objektyvą.

Dėl kameroje integruotos “Wi-Fi” funkcijos, EZVIZ SPORTS programėlę galima naudoti video failų parsisiuntimui į telefoną arba juos peržiūrėti iš karto. Taip pat yra galimybė video failus koreguoti ir kelti į internetą. Ši kamera turi lietimui jautrų ekranėlį ir vandeniui atsparų dėklą su dviem keičiamais dangteliais. Kitus priedus galima įsigyti atskirai.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Klausimai apie produktus

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Tema

Jūsų žinutė